Vitabio Cool Fruits Multiparfums 4 Bio receptury 20 kapsiček po 90 g
|
|
Doručení mezi 4 a 9 dny za 7,95 € |
|
|
Doručení mezi 3 a 4 dny za 9,00 € Zdarma od 119 € |
|
|
Doručení mezi 3 a 4 dny za 19,95 € |
Vitabio Cool Fruits Multiparfums 4 Bio receptury 20 kapsiček po 90 g jsou vyrobeny v regionu Nouvelle-Aquitaine z francouzských jablek.
Ideální ke svačině nebo na cesty, toto praktické balení 20 kapsiček vám umožní konzumovat jednu z 5 doporučených denních porcí ovoce a zeleniny a nabízí tak zdravou a chutnou možnost, jak zahnat malý hlad. Tyto kapsičky jsou perfektní volbou pro zdravé a lahodné svačiny. Díky svému složení na bázi bio ovoce nabízejí tyto lahodné kapsičky přirozený zdroj vitamínů a základních živin.
Bez přidaného cukru zaručují vyváženou možnost svačiny, ideální pro děti i dospělé, kteří dbají na své zdraví. Navíc díky své praktičnosti jsou ideální volbou na cesty a nabízejí výživné řešení v jakoukoli denní dobu. Každá kapsička přináší jedinečný chuťový zážitek a zároveň nabízí nutriční výhody ovoce pro zdravou a lahodnou svačinu kdykoli během dne:
- 5 x Banán Jablko,
- 5 x Jablko,
- 5 x Jablko Broskev Meruňka,
- 5 x Jablko Hruška.
Bez přidaného cukru.
Certifikováno jako ekologické zemědělství. Kontrola FR-BIO-01.
Vyrobeno ve Francii.
Kapsičku uchovávejte při pokojové teplotě.
Po otevření uchovávejte dobře uzavřenou kapsičku v chladničce po dobu 24h.
Baleno v ochranné atmosféře.
- Banán Jablko: Banán* 50%, francouzské jablko* 49,5%, koncentrovaná citronová šťáva* 0,5%.
| Nutriční analýza | Na 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 285 kJ/67 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 15 g |
| z toho cukry | 15 g |
| Vláknina | 2 g |
| Bílkoviny | 0,8 g |
| Sůl | <0,01 g |
- Jablko: Francouzské jablko* 99,9%, citronová šťáva* 0,1%.
| Nutriční analýza | Na 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 202 kJ/48 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 11 g |
| z toho cukry | 10 g |
| Vláknina | 1,9 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | <0,01 g |
- Jablko Broskev Meruňka: Francouzské jablko* 69,9%, broskev* 20%, meruňka* 10%, citronová šťáva* 0,1%.
| Nutriční analýza | Na 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 209 kJ/49 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 11 g |
| z toho cukry | 10 g |
| Vláknina | 1,9 g |
| Bílkoviny | 0,4 g |
| Sůl | <0 01 g |
- Jablko Hruška: Francouzské jablko* 59,9%, hruška* 40%, citronová šťáva* 0,1%.
| Nutriční analýza | Na 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 226 kJ/53 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 12 g |
| z toho cukry | 10 g |
| Vláknina | 2,7 g |
| Bílkoviny | 0 g |
* Pochází z ekologického zemědělství.
| EAN Code | 3288131680101 |
| Tvar | Pyré |
| Prezentace | Box |
| Kapacita | 20 x 90 g |
Objevte značku