Vitabio Cool Fruits Multiparfums 2 bio receptury 12 kapsiček po 90 g
|
|
Doručení mezi 4 a 9 dny za 6,95 € |
|
|
Doručení mezi 3 a 4 dny za 9,00 € Zdarma od 119 € |
|
|
Doručení mezi 3 a 4 dny za 18,95 € |
Vitabio Cool Fruits Multiparfums 2 bio receptury, 12 kapsiček po 90 g, jsou vyráběny v regionu Nouvelle-Aquitaine z francouzských jablek.
Toto praktické balení 12 kapsiček je ideální na svačinu nebo na cesty a umožňuje konzumovat jednu z 5 doporučených porcí ovoce a zeleniny denně, což představuje zdravou a chutnou volbu pro zahnání malého hladu.
Tyto kapsičky jsou perfektní volbou pro zdravé a lahodné svačiny.
Díky složení založenému na bio ovoci nabízejí tyto lahodné kapsičky přirozený zdroj vitamínů a základních živin.
Bez přidaného cukru zaručují vyváženou možnost svačiny, ideální pro děti i dospělé, kteří dbají na své zdraví.
Jejich praktičnost z nich navíc dělá ideální volbu na cesty a nabízejí výživné řešení kdykoliv během dne.
Každá kapsička přináší jedinečný chuťový zážitek a zároveň nabízí nutriční výhody ovoce pro zdravou a lahodnou svačinu kdykoliv během dne:
- 6 x Jablko Jahoda Borůvka.
- 6 x Jablko Malina
Bez přidaného cukru.
Certifikováno jako ekologické zemědělství. Kontrola FR-BIO-01.
Vyrobeno ve Francii.
Kapsičku lze uchovávat při pokojové teplotě.
Po otevření uchovávejte dobře uzavřenou kapsičku v chladničce po dobu 24 hodin.
Baleno v ochranné atmosféře.
- Jablko Jahoda Borůvka: Francouzské jablko* 73,9 %, jahoda* 25 %, borůvka* 1 %, citronová šťáva* 0,1 %.
| Nutriční analýza | Na 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 193 kJ/46 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 10 g |
| z toho cukry | 10 g |
| Vláknina | 2 g |
| Bílkoviny | 0,4 g |
| Sůl | <0,01 g |
- Jablko Malina: Francouzské jablko* 80,9 %, malina* 17 %, banán* 2 %, citronová šťáva* 0,1 %.
| Nutriční analýza | Na 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 205 kJ/49 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 11 g |
| z toho cukry | 10 g |
| Vláknina | 2,3 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | <0,01 g |
* Z ekologického zemědělství.
| EAN Code | 3288131680026 |
| Tvar | Pyré |
| Prezentace | Box |
| Kapacita | 12 kapsiček po 90 g |
Objevte značku