Esprit Bio Kurkuma prášek k posypu Bio 200 g
|
|
Doručení mezi 4 a 9 dny za 6,95 € |
|
|
Doručení mezi 3 a 4 dny za 9,00 € Zdarma od 119 € |
|
|
Doručení mezi 3 a 4 dny za 16,95 € |
Esprit Bio Kurkuma prášek k posypu Bio 200 g je vybrán tak, aby se dal sypat přímo na jídlo.
Kurkuma přispívá k pohodlí vašich kloubů a k zažívacímu komfortu.
Veganské.
Certifikováno ekologickým zemědělstvím. Kontrola ES-ECO-019-CT.
Abyste využili všech předností kurkumy, doporučuje se užívat několik čajových lžiček denně posypaných na pokrmy nebo vmíchaných do nápojů.
Doporučujeme konzumovat s černým pepřem, který podporuje vstřebávání kurkumy.
Nedoporučuje se osobám užívajícím antikoagulační léčbu.
Konzumujte v rámci pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.
Po otevření sáček dobře uzavřete.
Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah světla.
100% prášek z kurkumy*
*Složka z ekologického zemědělství
| Průměrný obsah složek | Na 100 g |
|---|---|
| Energie | 288 kcal/1212 kJ |
| Tuky | 0,6 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,01 g |
| Sacharidy | 51,7 g |
| z toho cukry | 2,6 g |
| Vláknina | 24,4 g |
| Bílkoviny | 8,1 g |
| Sůl | < 0,05 g |
| EAN Code | 3160920773341 |
| Tvar | Prášek |
| Prezentace | Doypack |
| Kapacita | 200 g |
Objevte značku
Vychutnejte si přírodní účinky rostlin se značkou Esprit Bio! Ve formě syrových rostlinných šťáv, extraktů, nálevů nebo tablet jsou produkty Esprit Bio certifikované jako BIO, veganské, složené bez chemických přísad a nadbytečných prvků. Nezbytné produkty této značky najdete v našem obchodě Cocooncenter, včetně organických verbenových listů k použití jako nálev, zelený čaj a guarana k pití nebo kapsle s harpagofytem k podpoře kloubní pohody. Péči o sebe si zamilujete!