Apurna Isolat Whey Native 720 g
|
|
Doručení mezi 4 a 9 dny za 6,95 € |
|
|
Doručení mezi 3 a 4 dny za 9,00 € Zdarma od 119 € |
|
|
Doručení mezi 3 a 4 dny za 16,95 € |
Apurna Isolat Whey Native 720 g je navržen pro sportovce a milovníky posilování, kteří chtějí budovat a udržovat svou svalovou hmotu.
Vhodný pro silové a vytrvalostní disciplíny, jako je kulturistika, ragby, plavání nebo judo, představuje ideálního spojence pro podporu výkonnostních cílů a definici svalů.
Díky vysokému obsahu vysoce kvalitních bílkovin z nativní syrovátky přispívá k udržení a nárůstu svalové hmoty.
Jeho složení je organismem rychle vstřebáváno, což z něj činí skvělou volbu po tréninku pro podporu regenerace svalů a pomoc při snižování únavy po námaze.
Kromě nutričních výhod vyniká svou lahodnou příchutí, která je příjemná pro každodenní konzumaci.
V souladu s antidopingovou normou AFNOR 17444.
Přidejte tři zarovnané odměrky (tj. přibližně 36 g = 1 dávka) do 250 ml vody nebo mléka.
Důkladně míchejte po dobu 30 sekund a poté si vychutnejte.
Užívejte jeden až tři šejkry v tréninkové dny.
Ve dnech odpočinku není nutné tuto úroveň spotřeby udržovat.
Nepřekračujte doporučenou dávku.
Méně než 60 kg = 1 šejkr denně.
od 60 kg do 80 kg = 1 až 2 šejkry denně.
od 80 kg do 100 kg = 2 šejkry denně.
Více než 100 kg = 2 až 3 šejkry denně.
Je důležité konzumovat produkt v rámci pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.
Uchovávejte mimo dosah dětí.
Skladujte v původním obalu mimo dosah tepla a vlhkosti.
- Čokoláda: Prolacta® * (91%) (Izolát nativních rozpustných mléčných bílkovin, emulgátor (slunečnicový lecitin)), odtučněný kakaový prášek (5%), maltodextrin, vitamíny (C, E, B6), zahušťovadlo (xanthanová guma), sůl, sladidla (acesulfam-K, sukralóza).
Možné stopy obilovin obsahujících lepek (pšenice, ječmen, oves), vajec, ryb, sóji, siřičitanů, celeru.
* Složka původu z Francie.
| Průměrné nutriční hodnoty | Na 100 g | Referenční hodnota příjmu | Na 1 dávku 36 g ve 250 ml vody | Referenční hodnota příjmu |
|---|---|---|---|---|
| Energetická hodnota | 1562 kJ / 369 Kcal | - | 562 kJ / 133 Kcal | - |
| Tuky | 2,3 g | - | 0,83 g | - |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,68 g | - | 0,24 g | - |
| Sacharidy | 6 g | - | 2,2 g | - |
| z toho cukry | 3 g | - | 1,1 g | - |
| Vláknina | 1,9 g | - | 0,68 g | - |
| Bílkoviny | 80 g | - | 28,8 g | - |
| Sůl | 1 g | - | 0,36 g | - |
| Vitamín E | 5,1 mg | 42,5% | 1,8 mg | 15,3% |
| Vitamín C | 67 mg | 83,8% | 24,1 mg | 30,2% |
| Vitamín B6 | 1,6 mg | 115,7% | 0,58 mg | 41,7% |
| Aminogram | Na 100 g bílkovin |
|---|---|
| Kyselina asparagová | 12,3 g |
| Kyselina glutamová | 18,8 g |
| Alanin | 5,1 g |
| Arginin | 2,8 g |
| Cystin | 3,1 g |
| Glycin | 2 g |
| Histidin | 2,1 g |
| Lysin | 10,5 g |
| Methionin | 2,5 g |
| Fenylalanin | 4 g |
| Prolin | 5 g |
| Serin | 4,8 g |
| Threonin | 5,5 g |
| Tryptofan | 2,5 g |
| Tyrosin | 4 g |
| BCAA | 24,3 g |
| z toho Isoleucin | 6 g |
| z toho Leucin | 12,5 g |
| z toho Valin | 5,8 g |
- Pralinka: Prolacta® * (95,5%) (Izolát nativních rozpustných mléčných bílkovin, emulgátor (slunečnicový lecitin)), maltodextrin, aroma, sůl, zahušťovadlo (xanthanová guma), odtučněný kakaový prášek, vitamíny (C, E, B6), sladidlo (sukralóza). *Složka původu z Francie.
Možné stopy: obilovin obsahujících lepek (pšenice, ječmen, oves), vajec, ryb, sóji, siřičitanů, celeru.
| Průměrné nutriční hodnoty | Na 100 g | Referenční hodnota příjmu | Na 1 dávku 36 g ve 250 ml vody | Referenční hodnota příjmu |
|---|---|---|---|---|
| Energetická hodnota | 1579 kJ / 372 Kcal | - | 568 kJ / 134 Kcal | - |
| Tuky | 1,8 g | - | 0,65 g | - |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,40 g | - | 0,14 g | - |
| Sacharidy | 5,8 g | - | 2,1 g | - |
| z toho cukry | 3,1 g | - | 1,1 g | - |
| Vláknina | 0,37 g | - | 0,1 g | - |
| Bílkoviny | 83 g | - | 29,9 g | - |
| Sůl | 1 g | - | 0,37 g | - |
| Vitamín E | 5 mg | 41,7% | 1,8 mg | 15,0% |
| Vitamín C | 67 mg | 83,8% | 24,1 mg | 30,2% |
| Vitamín B6 | 1,6 mg | 115,7% | 0,58 mg | 41,7% |
| Aminogram | Na 100 g bílkovin |
|---|---|
| Kyselina asparagová | 12,3 g |
| Kyselina glutamová | 19,3 g |
| Alanin | 5,2 g |
| Arginin | 2,8 g |
| Cystin | 3,1 g |
| Glycin | 2 g |
| Histidin | 2,2 g |
| Lysin | 10,6 g |
| Methionin | 2,5 g |
| Fenylalanin | 4 g |
| Prolin | 5,1 g |
| Serin | 4,8 g |
| Threonin | 5,5 g |
| Tryptofan | 2,5 g |
| Tyrosin | 4 g |
| BCAA | 25,1 g |
| z toho Isoleucin | 6 g |
| z toho Leucin | 13,3 g |
| z toho Valin | 5,8 g |
- Cookies & Cream: Prolacta®* (93%) (Izolát nativních syrovátkových bílkovin z mléka, emulgátor (sójový lecitin)), přírodní aroma, maltodextrin, aroma, sůl, zahušťovadlo (xanthanová guma), odtučněný kakaový prášek, sladidla (acesulfam-K, sukralóza), vitamíny (C, E, B6). *Složka původu z Francie.
Možné stopy: obilovin obsahujících lepek (pšenice, ječmen, oves), vajec, ryb, sóji, siřičitanů, celeru.
| Průměrné nutriční hodnoty | Na 100 g | Referenční hodnota příjmu | Na 1 dávku 36 g ve 250 ml vody | Referenční hodnota příjmu |
|---|---|---|---|---|
| Energetická hodnota | 1577 kJ / 372 Kcal | - | 568 kJ / 134 Kcal | - |
| Tuky | 1,8 g | - | 0,65 g | - |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,39 g | - | 0,14 g | - |
| Sacharidy | 7,5 g | - | 2,7 g | - |
| z toho cukry | 3,8 g | - | 1,4 g | - |
| Vláknina | 0,71 g | - | 0,3 g | - |
| Bílkoviny | 81 g | - | 29,2 g | - |
| Sůl | 1,21 g | - | 0,43 g | - |
| Vitamín E | 5 mg | 41,7% | 1,8 mg | 15,0% |
| Vitamín C | 67 mg | 83,8% | 24,1 mg | 30,2% |
| Vitamín B6 | 1,6 mg | 115,7% | 0,58 mg | 41,7% |
| Aminogram | Na 100 g bílkovin |
|---|---|
| Kyselina asparagová | 12,3 g |
| Kyselina glutamová | 18,5 g |
| Alanin | 5,2 g |
| Arginin | 2,8 g |
| Cystin | 3,1 g |
| Glycin | 2 g |
| Histidin | 2,2 g |
| Lysin | 10,6 g |
| Methionin | 2,5 g |
| Fenylalanin | 4 g |
| Prolin | 5,1 g |
| Serin | 4,8 g |
| Threonin | 5,5 g |
| Tryptofan | 2,5 g |
| Tyrosin | 4 g |
| BCAA | 25,4 g |
| z toho Isoleucin | 6 g |
| z toho Leucin | 13,6 g |
| z toho Valin | 5,8 g |
- Vanilka: Prolacta®* (95,5%) (Izolát nativních rozpustných mléčných bílkovin, emulgátor (slunečnicový lecitin)), maltodextrin, aromata (mléko), zahušťovadlo (xanthanová guma), vitamíny (C, E, B6), sladidlo (sukralóza), barvivo (betakaroten). *Složka původu z Francie.
Možné stopy obilovin obsahujících lepek (pšenice, ječmen, oves), vajec, ryb, sóji, siřičitanů, celeru.
| Průměrné nutriční hodnoty | Na 100 g | Referenční hodnota příjmu | Na 1 dávku 36 g ve 250 ml vody | Referenční hodnota příjmu |
|---|---|---|---|---|
| Energetická hodnota | 1589 kJ / 374 Kcal | - | 572 kJ / 135 Kcal | - |
| Tuky | 1,8 g | - | 0,65 g | - |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,38 g | - | 0,14 g | - |
| Sacharidy | 6,4 g | - | 2,3 g | - |
| z toho cukry | 3,8 g | - | 1,4 g | - |
| Vláknina | 0,30 g | - | 0,11 g | - |
| Bílkoviny | 83 g | - | 29,9 g | - |
| Sůl | 0,64 g | - | 0,23 g | - |
| Vitamín E | 5,4 mg | 45% | 1,9 mg | 16,2% |
| Vitamín C | 67 mg | 83,8% | 24,1 mg | 30,2% |
| Vitamín B6 | 1,6 mg | 115,7% | 0,58 mg | 41,7% |
| Aminogram | Na 100 g bílkovin |
|---|---|
| Kyselina asparagová | 12,3 g |
| Kyselina glutamová | 19,3 g |
| Alanin | 5,2 g |
| Arginin | 2,8 g |
| Cystin | 3,1 g |
| Glycin | 2 g |
| Histidin | 2,2 g |
| Lysin | 10,6 g |
| Methionin | 2,5 g |
| Fenylalanin | 4 g |
| Prolin | 5,1 g |
| Serin | 4,8 g |
| Threonin | 5,5 g |
| Tryptofan | 2,5 g |
| Tyrosin | 4 g |
| BCAA | 24,9 g |
| z toho Isoleucin | 6 g |
| z toho Leucin | 13,1 g |
| z toho Valin | 5,8 g |
| EAN Code | 3288112086502 |
| Tvar | Prášek |
| Prezentace | Doypack |
| Kapacita | 720 g |